Úvod O grafológii Ponuka služieb Kontakt
Môj profil

             Som autorkou niekoľkých kníh:  A grafológia kislexikona  (2000),

Malý lexikón grafológie  (2002),    Grafológiaelmélet  (2010) .

Som pedagógom, grafológom, korešpondentom týždenníka Vasárnap (Petit Press Bratislava) a  odborného dvojmesačníka Grafológia (Grafológiai Intézet Budapest) a venujem sa tiež výuke a tréningom grafologických disciplín.

Mgr. Otília Horňáková

Od roku 1999 som členkou Slovenskej grafologickej spoločnosti a od r. 2011 zakladajúcou členkou a predsedkyňou Zväzu maďarských grafológov na Slovensku.    Viackrát som bola hosťom v rôznych reláciách v rozhlase,   regionálnych televíziách,  STV a tiež  som robila osobnostný  rozbor pre  STV - televízna relácia GEN.

Počas svojej praxe som vypracovala stovky grafologických rozborov pre mojich klientov, medzi ktoré patrili napr. aj stanovisko k anonymu osočujúceho vysokopostaveného policajného úradníka, očistenie dobrého mena duchovného obvineného zo spolupráce s ŠtB, odhalenie užívania drog z rukopisu školopovinného dieťaťa, rozbory rukopisov záujemcov o zamestnanie pre zamestnávateľov, pomoc pri orientácii klienta pre výber zamestnania a množstvo ďalších osobnostných analýz  pre jednotlivcov aj páry.

Kezdőlap

Mgr. Otília Horňáková       |       Mobil : 0918 373871       |       Email: hornakotilia@gmail.com

Vítam Vás na mojej webovej stránke. Volám sa Otília Horňáková.